Tiszta vizet a pohárba!

Bár a

szintképviselők minden bizonnyal tájékoztattak titeket az újdonságokról, a tisztán látás végett összeszedtük nektek az új kollégiumi szabályokat, lehetőségeket.

1.: MŰTEREM
Az A épületben biztosított egy helyiség a művészhajlamú hallgatóknak. Kiélhetitek kreativitásotokat, egy igazi műtermi hangulatú szobában. Szobrászkodni, gyertyát csepegtetni ér, és persze bármi más hobbidnak is hódolhatsz egy külön kis kuckóban. Igénybe venni úgy tudod, mint a géptermet vagy a kondit: leadod a belépő kártyádat és elviheted a kulcsot.
Művészkedésre fel!

2.: HÁTSÓ AJTÓ HASZNÁLATA
Új szabály lett az, hogy külsős (tehát nem kollégiumi lakó) nem jöhet be a hátsó ajtón át. Ilyenkor használjátok a főbejáratokat, hogy ne legyen probléma a vendégek miatt, ne legyen konfliktus a portásokkal. Ha viszont vendégeddel csak kiugranátok „fiss levegőzni”, akkor szóljatok a kedves néniknek a portafülkében, hogy ki akartok menni, és közületek ki a külsős, akinek le van adva az igazolványa.

3.: IFA
Az idegenforgalmi adó miatt most már 1040 Ft lett külsőst fogadni éjszakára a szobákban, amennyiben az illető vendég nem rendelkezik szegedi lakcímkártyával vagy szegedi diákigazolvánnyal. Figyeljetek az időpontra, 23:00-ig tartózkodhat bent az a látogató, aki nem kívánja az éjszakát a koliban tölteni.

4.: KÖNYVTÁR, NEM CSAK KÖNYVIMÁDÓKNAK
A könyvtárban érdekes programok várnak. Lesznek filmvetítések és teadélutánok. Keressetek rá facebookon és like-oljátok az oldalt, le ne maradjatok az eseményekről: www.facebook.com/KarolyiKoleszKonyvtar.

Jó szórakozást!